KVN Estonii

Loomingukeskuse Šanss-i tegevus põhineb Eesti kultuurivaldkonna arendamisel - organiseerib ja viib läbi KVN-i (Lõbusate ja Leidlike Klubi) mänge, KVN-i festivale, KVN-etendusi ja meistriklasse nii Tallinnas kui ka kogu Eestis.

Organisatsioon eksisteerib 1999. aastast ja praeguseks ühendab üle 20 KVN-i võistkonna kogu Eestist. Oma tegevusega Loomingukeskus Šanss täidab ühiskonnas olulised sotsiaalsed funktsioonid käivitades erinevaid sotsiaalseid projekte. KVN-i mängude korraldamise eesmärgiks on anda noortele võimalus teostada oma loomingulisi võimeid ning eneseteostuseks.

Mängudest osavõtjateks on noored vanuses 16-25 aastat.

Tallinnas korraldatakse KVN-i mänge kahes liigas. Esimeses liigas mängivad algajad, enamuses koolide KVN-i võistkonnad (vanuses 16-18 aastat). Mängude toimumiskoht on Kultuurikeskus Lindakivi. Kõrgemas liigas on esindatud parimad võistkonnad, kuid samuti kutsutud võistkonnad välisriikidest. MTÜ Loomingukeskus Šanss regulaarselt korraldab osalemist meeskondade Eestist turniirides ja üritustes välismaal.

 

SRÜ Karikas. Baltimaade meeskonna võit Moskvas.

Rahvusvaheline üritused

20. novembril 2010.a toimus Moskvas sündmus sesoses KVN juubeliga. Baltimaade meeskond sai I koha!

ETV. Otseülekanne.

Uudised Date event: 26.08.2010 22:00

Esmakordselt esines KVN Eesti Televisioonis. Etendusest tehti otseülekanne ja meie meeskond esines esimest korda eesti keeles.

KVN? Mis see on?

Uudised